سایر اطلاعات تماس:
تلفن : ۸۸۰۶۷۷۸۵-۸۸۰۶۷۸۶۱-۰۲۱
نمابر : ۸۸۰۵۳۳۲۰-۰۲۱
تلگرام: ۰۹۳۸۹۵۴۷۵۰۲
ایمیل : info@healthgenelab.com
آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان جهان آرا، كوچه ٤٧،پلاك ١٧، واحد ۵

 ضمن قدردانی از حسن انتخاب شما و بازدید از سایت شرکت سلامت ژن پژوه ، خوشحال خواهیم شد تا با ارائه نظرات ، انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ، ما را در دسترسی به اهداف عالیه که همان جلب رضایت شما مشتریان عزیز است ، یاری نمایید.
خواهشمند است به منظور بررسی های لازم و انجام پی گیری های مورد نیاز ، ضمن ارائه نظرات خود به صورت شفاف ، جامع و کامل مشخصات فردی و شماره تماس خود را در متن پیام درج  نمایید.
همچنین این شرکت آمادگی آن را دارد تا از طریق ارتباط  با ما به تمامی سوالات شما عزیزان در حوزه ارایه هر گونه مشاوره جهت خرید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ،سرویس و خدمات پس از فروش و… پاسخ دهد.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

درباره ما

شرکت سلامت ژن پژوه در سال 1393 فعالیت خود را در زمینه فعالیت های بازرگانی و اقتصادی شامل: خرید ، فروش ، تهیه ، تولید و توزیع لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی ، تحقیقاتی و مواد شیمیایی مجاز آغاز نموده است . این شرکت با هدف ارتقای سطح علمی و پیشرفت علم وتکنولوژی در دانشگاه ها ، موسسات علمی پژوهشی، پژوهشگا ه ها و پژوهشکده ها و .... ایجاد گردیده و شهرت خود را برپایه توانایی ارائه محصولات با کیفیت با قیمت های رقابتی و بهترین سرویس و خدمات پس از فروش، بناداشته واین افتخار را دارد که به شعارخود (In our business customer is the king) تا حد توان متعهد باشد .

موقعیت ما

تماس با ما

  • تهران، یوسف آباد، خیابان جهان آرا، كوچه ٤٧،پلاك ١٧، واحد 5
  • 88067785 & 021-88067861
  • 021-88053320
  • info@healthgenelab.com
  • www.healthgenelab.com
  • 09389547502