به نام خدا

شرکت سلامت ژن پژوه در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در زمینه فعالیت های بازرگانی  و اقتصادی شامل: خرید ، فروش ، تهیه ، تولید  و توزیع  لوازم و تجهیزات  آزمایشگاهی ،  تحقیقاتی و مواد شیمیایی مجاز آغاز نموده است .

مشتریان همواره از یک شرکت انتظار دارند که با کیفیت ترین محصولات را با سطح بالای خدمات دریافت کنند. آنها بسیار خشنود خواهند بود اگر چنانچه انتظاراتشان به خوبی براورده شود و اگر این طور نباشد،  این وظیفه بخش خدمات پس از فروش در حل مشکلات آنهاست.اگر چنانچه بخش خدمات مشتریان به صورت کارامد و موثر عمل نماید و مشتریان احساس کنند که به خواسته های آنان به خوبی توجه شده است،بسیار محتمل خواهد بود که برای دریافت محصولات و خدمات بار دیگر به ما  مراجعه کنند.

این شرکت با هدف ارتقای سطح علمی و پیشرفت علم وتکنولوژی در دانشگاه ها، موسسات علمی پژوهشی، پژوهشگا ه ها و پژوهشکده ها و …. ایجاد گردیده و شهرت خود را برپایه توانایی ارائه محصولات با کیفیت با قیمت های رقابتی و بهترین سرویس و  خدمات پس از فروش، بناداشته واین افتخار را دارد که به شعارخود (In our business customer is the king) تا حد توان متعهد باشد. ما همچنین خود را در قبال کارکنان  این شرکت  واحترام  به شان و شایستگی آنها  متعهد دانسته و به حقوق و مزایای عادلانه و کافی و کار در محیطی امن و سالم ایمان داریم. ما خود را در مقابل سهام داران شرکت مسئول دانسته و تمام تلاش خود را در راستای ایجاد تجارتی پر بازده و سود بخش با بهره گیری از اصول مدیریت کسب و کار ، به کار می بندیم.

مسئولیت نهایی  ما در قبال  اجتماعاتی  که در آن  زندگی و کار می کنیم و تمامی تلاش خود را در راستای حمایت صحیح از بازار کار ،  موسسات  خیریه و اشتراک  سود شرکت  با پرداخت به موقع مالیات به کار می بندیم .

دانش و نوآوری :

 • گشودن راه های جدید با بهره گیری از محصولات متنوع ، دانش و سرویس های ویژه این شرکت ، با تلاش و هزینه کم و دستیابی به نتایج بهتر
 • ارائه صحیح ترین و بروزترین اطلاعات برای مشتریان
 • ارائه محصولات علوم زیستی و تشخیص مولکولی با بهترین کیفیت
 • استفاده از سالها تجربه متخصصین مجرب و کادر فنی شایسته در جهت ارائه خدمات پس از فروش سریع و مناسب
 • ارائه دوره های آموزشی متناسب با نیاز مشتریان از طریق آموزش در محل

نمایندگی بیوراد در ایران، نمایندگی بایوراد در ایران، نمایندگی BIORAD در ایران، نمایندگی BIO-RAD  در ایران، نمایندگیBiorad  در ایران، نمایندگی Bio-rad در ایران، نمایندگی biorad در ایران، نمایندگی bio-rad در ایران، نمایندگی محصولات  ران لب در ایران، نمایندگی محصولات Runlab در ایران

نمایندگی محصولات  ران لب در ایران، نمایندگی محصولات Runlab در ایران

نمایندگی بیوراد در ایران، نمایندگی بایوراد در ایران، نمایندگی BIORAD در ایران، نمایندگی BIO-RAD  در ایران، نمایندگیBiorad  در ایران، نمایندگی Bio-rad در ایران، نمایندگی biorad در ایران، نمایندگی bio-rad در ایران

مدیران ارشد

درسا پاکپور
مدیر عامل
ایمیل : info@healthgenelab.com
تلفن : ۰۹۱۲۳۷۷۴۲۰۵
محمد خزایی
مدیر فنی و پشتیبانی
ایمیل : info@healthgenelab.com
تلفن : ۰۹۱۲۹۳۰۷۱۷۹
خانم دهقانی
مدیر مالی
ایمیل : info@healthgenelab.com
تلفن : ۰۹۱۲۹۳۶۶۱۰۸

درباره ما

شرکت سلامت ژن پژوه در سال 1393 فعالیت خود را در زمینه فعالیت های بازرگانی و اقتصادی شامل: خرید ، فروش ، تهیه ، تولید و توزیع لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی ، تحقیقاتی و مواد شیمیایی مجاز آغاز نموده است . این شرکت با هدف ارتقای سطح علمی و پیشرفت علم وتکنولوژی در دانشگاه ها ، موسسات علمی پژوهشی، پژوهشگا ه ها و پژوهشکده ها و .... ایجاد گردیده و شهرت خود را برپایه توانایی ارائه محصولات با کیفیت با قیمت های رقابتی و بهترین سرویس و خدمات پس از فروش، بناداشته واین افتخار را دارد که به شعارخود (In our business customer is the king) تا حد توان متعهد باشد .

موقعیت ما

تماس با ما

 • تهران، یوسف آباد، خیابان جهان آرا، كوچه ٤٧،پلاك ١٧، واحد 5
 • 88067785 & 021-88067861
 • 021-88053320
 • info@healthgenelab.com
 • www.healthgenelab.com
 • 09389547502