سایر اطلاعات تماس:
تلفن : ۸۸۰۶۷۷۸۵-۸۸۰۶۷۸۶۱-۰۲۱
نمابر : ۸۸۰۵۳۳۲۰-۰۲۱
ایمیل : info@healthgenelab.com
آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان جهان آرا، کوچه ۴۷، پلاک ۱۷، واحد ۵

مشتریان همواره از یک شرکت انتظار دارند که با کیفیت ترین محصولات را با سطح بالای خدمات دریافت کنند. آنها بسیار خشنود خواهند بود اگر چنانچه انتظاراتشان به خوبی براورده شود و اگر این طور نباشد،  این وظیفه بخش خدمات پس از فروش در حل مشکلات آنهاست.اگر چنانچه بخش خدمات مشتریان به صورت کارامد و موثر عمل نماید و مشتریان احساس کنند که به خواسته های آنان به خوبی توجه شده است،بسیار محتمل خواهد بود که برای دریافت محصولات و خدمات بار دیگر به ما  مراجعه کنند.

خدمات رسانی بهینه و به  موقع  و ارتقا سطح کیفی  پاسخگویی  به  اشکالات  اضطراری و  نیازهای پیش روی کاربران از جمله ارکان اصلی شرکت سلامت ژن پژوه به شمار می رود .

استفاده از کارشناسان متخصص و افراد دوره دیده در کمپانی خارجی، بهره گیری از آخرین اطلاعات و تکنولوژی شرکت مشابه خارجی ، ما را به عنوان  ( گزینه انتخاب )  در زمینه  سرویس و خدمات پشتیبانی مطرح کرده است .

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

درباره ما

شرکت سلامت ژن پژوه در سال 1393 فعالیت خود را در زمینه فعالیت های بازرگانی و اقتصادی شامل: خرید ، فروش ، تهیه ، تولید و توزیع لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی ، تحقیقاتی و مواد شیمیایی مجاز آغاز نموده است . این شرکت با هدف ارتقای سطح علمی و پیشرفت علم وتکنولوژی در دانشگاه ها ، موسسات علمی پژوهشی، پژوهشگا ه ها و پژوهشکده ها و .... ایجاد گردیده و شهرت خود را برپایه توانایی ارائه محصولات با کیفیت با قیمت های رقابتی و بهترین سرویس و خدمات پس از فروش، بناداشته واین افتخار را دارد که به شعارخود (In our business customer is the king) تا حد توان متعهد باشد .

موقعیت ما

تماس با ما

  • تهران، یوسف آباد، خیابان جهان آرا، كوچه ٤٧،پلاك ١٧، واحد 5
  • 88067785 & 021-88067861
  • 021-88053320
  • info@healthgenelab.com
  • www.healthgenelab.com
  • 09389547502